Вести

Постављена заштитна ограда поред школа

Постављена заштитна ограда поред школа

У Доситејевој улици у Зајечару, поред основних школа „Љуба Нешић“ и „Десанка Максимовић“, завршени су радови на постављању заштитне ограде, чиме је завршена прва фаза. У другој фази планира се постављање калота и успоривача саобраћаја, односно лежећих полицајаца.

"Градска управа, у сарадњи са Саветом за безбедност саобраћаја, иницијатор је овог пројекта, а приоритет је повећање безбедности саобраћаја. Новац који смо утрошили биће оправдан ако овим потезом успемо да спасемо нечији живот",

изјавио је члан Градског већа, Бојан Стојановић

Вредност радова прве фазе је 400.000 динара. Толико ће, из градског буџета, бити издвојено и за другу фазу. АД „Пут“ је извођач радова.

* Сви медији који преузму вест или фотографију (или и једно и друго) са портала Града Зајечара у обавези су да наведу извор. Уколико је пренета интегрална вест, у обавези су да наведу извор и поставе линк ка тој вести.

Сличне вести

Пошаљите коментар

Коментари који су увредљиви по било кога и на било којој основи, као и коментари који садрже рекламе или линкове ка спољним сајтовима, неће бити одобрени.