Село Гамзиград више од пола века није имало асфалтиране улице око Дома културе и oсновне школе. Данас је почело асфалтирање тог дела у дужини од 100 мeтара. Градскa управа Зајечар издвојила је три милиона динара а АД „Пут“ је извођач радова.
Мештани овог села су одушевљени јер више неће газити блато, а њихова деца ће моћи да се играју на поплочаном платоу испред школе. Од ове године житељи села Гамзиград учествују са 25% од укупне цене асфалта. Надам се да ћемо следеће године асфалтирати све улице у селу у договору са мештанима и Градском управом,
изјавио је одборник Скупштине града Жељко Шоршокановић.
Шоршокановић се захвалио градоначелнику Зајечара Велимиру Огњеновићу и председнику Скупштине Саши Мирковићу јер су помогли селу.
Пошаљите коментар
Коментари који су увредљиви по било кога и на било којој основи, као и коментари који садрже рекламе или линкове ка спољним сајтовима, неће бити одобрени.