23 : 23 резултат је ревијалног рукометног меча између шампиона и репрезентације друге лиге Исток.
Рукометаши Зајечара одиграли су на Краљевици ревијалну утакмицу против репрезентације друге лиге Исток.
Утакмица је завршена резултатом 23 : 23, а тренер Зајечараца Југослав Петровић, који је током целе сезоне успешно предводио ову младу екипу, каже да је услов за освајање шампионске титуле, без иједног пораза, био напоран рад.
-Циљ вечерашње утакмице, која је била ревијалног карактера, био је да се промовише шампион друге лиге Исток. Играли смо против репрезентације лиге и желим да се захвалим тим момцима на фер и коректној игри. У суштини, ово је слављеничка утакмица и мислим да смо показали да смо напорно радили ове сезоне и да нисмо случајно ту где јесмо. Освојили смо ову шампионску титулу без једног пораза, што доста говори о овој екипи. Екипа је млада, сада нам предстоји током лета пауза од месец дана где ћемо заједно са Управом клуба договорити шта ћемо радити следеће сезоне. Да ли ћемо пробати да вратимо све наше играче који су у другим клубовима и већ можда следеће године да и мушка екипа буде у Супер Б лиги, рекао је Петровић.
На полувремену је публика дуготрајним аплаузом поздравила и женску екипу РК „Зајечар 1949“, која је изборила улазак у Супер А лигу Србије.
Пре почетка ревијалне утакмице, зајечарским рукометашима медаље и шампионски пехар уручили су заменик градоначелника Марина Милић и помоћник градоначелника Милан Станковић.
Пошаљите коментар
Коментари који су увредљиви по било кога и на било којој основи, као и коментари који садрже рекламе или линкове ка спољним сајтовима, неће бити одобрени.