Министарство пољопривреде и заштите животне средине одобрило је граду Зајечару средства за ревитализацију атарских путева.
Радови ће бити изведени у градским и сеоским месним заједницама, а укупна вредност радова је око 9,5 милиона динара.
Уговор је у име града потписао помоћник градоначелника за пољопривреду Срђан Недељковић.
Овим пројектом обухваћено је 15 месних заједница, од тога три градске, на чијој територији до сада није готово ништа рађено. На подручју града радиће се у првој, четвртој и петој, и то атарски путеви на подручју Вишњара, од пута за границу па десно, атарски путеви на подручју Белог брега, лево и десно од старог пута за Николичево, према Вражогрнцу односно према Звездану,
објашњава Недељковић.
Радови би требало да буду завршени до краја новембра.
Држава је прошле године финансирала уређење атарских путева у 16 зајечарских села, а из градског буџета издвојена су средства за радове у још пет месних заједница.
Пошаљите коментар
Коментари који су увредљиви по било кога и на било којој основи, као и коментари који садрже рекламе или линкове ка спољним сајтовима, неће бити одобрени.